UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze, że mimo problemów ze strony Ratusza III edycja Jazzbląga, choc zdecydowanie skromniejsza niż poprzednie, jednak się odbędzie. Za rok warto pamiętac także o wykonawcach jazzowych z sasiednich krajów, jak Szwecja, Niemcy, Litwa, Białoruś, czy z obwodu kaliningradzkiego, którzy chętnie by wystapili w Elblągu za niewielkie pieniądze. Szkoda też, że pomysły internautów, by festiwal był w calym mieście nie zostały podchwycone, a Mjazzga, piękna sala w hotelu Elbląg i muszla koncertowa w Bażanciarni, aż się proszą. Organizację IV edecji warto więc zacząć już od 21 lipca.