UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za homofobizm i oportunizm galeri el i ratusza elblaga w tym roku chyba mniej biletów się sprzeda na festiwal? Kto ma honor to nie kupi. Nie wspiera się obłudy.
Za homofobizm i oportunizm galeri el i ratusza elblaga w tym roku chyba mniej biletów się sprzeda na festiwal? Kto ma honor to nie kupi. Nie wspiera się obłudy.