UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za homofobizm i oportunizm galeri el i ratusza elblaga w tym roku chyba mniej biletów się sprzeda na festiwal? Kto ma honor to nie kupi. Nie wspiera się obłudy.


Anuluj