UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Dyrektorze a co Pan zrobi jak ktoś zadzwoni do Prezydenta Wilka i powie że za głośno? Będzie Pan ściszał muzykę? A miało być tak pięknie.

elfik

Anuluj