Almerka, chyba przesadzasz. Na takie miano to zdjęcie nie zasługuje. Ot zwykła fotka jakich wiele. ano
Almerka, chyba przesadzasz. Na takie miano to zdjęcie nie zasługuje. Ot zwykła fotka jakich wiele.