UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obserwując tęą dyskusję jednoznacznie stwierdzam, że ci co są za Harrym Potterem to mają "język" jak jerzy urban. Coś w tym jest, może to ten sam nauczyciel "szatan" odebrał rozumy i edukacja była czymś śmierdzącym!!!!! tylkojak widać zwolennicy HP klną , bluźnią i obrażają tych z innym zdaniem> Jakoś dziwnie się składa, że właśnie oni nie godzą się na inne zdanie, nie szanują przeciwnika a już napewno nie rozumieją o9 czym jest mowa i nie dyskutują na temat. Ci którzy zarzucają ciemnogród sami popierając HP i wróżby cofają się tylko zdecydowanie dalej, bo do czasów pogaństwa i analfabetyzmu intelektualnego. Nawet nie pomyślą, że ktoś nimi manipulujei to bardzo skutecznie, to się nazywa inżynieria społeczna, psychosocjomanipulacja. To zatrważające jak ludzie dali się opanować "układaczom "ich życia. zniewolenie na życzenie i samozadowolenie, a diabeł jak lew ryczący krąży i patrzy kogo by tu pożreć!!!! tak panie i panowie. Spróbujcie zająć się tragedią w Ziemii Świętej , to doświadczycie że nawet nie dopuszczą was do głosu i nazwą antysemitami. Bo to oni decydują o czym można mówić a o czym nie wolno, a wam się wydaje że to wy coś możecie. Oj naiwni, naiwni,Wpędzają was w bagno a wy myślicie ,że chodzicie po dywanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wolność tylko dla służalców dopóki są wygodni. Jesteście narzędziem w złej sprawie. a HP to kolejna pułapka dla ciemniaków, na których jaśnie oświeceni grają Powodzenia!


Anuluj