UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w latach 60tych była świetlica, restauracja, a teraz ? puste pomieszczenia(bo czynsze absurdalne ) i trzy kioski w których ten sam repertuar. .. ..
w latach 60tych była świetlica, restauracja, a teraz ? puste pomieszczenia(bo czynsze absurdalne ) i trzy kioski w których ten sam repertuar. .. ..