UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w latach 60tych była świetlica, restauracja, a teraz ? puste pomieszczenia(bo czynsze absurdalne ) i trzy kioski w których ten sam repertuar. .. ..


Anuluj