UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja podejrzewam że ten pasażer to nie był 200-milinowy tylko około pół miliardowy, panowie z komunikacji nie uwzględnili gapowiczów których jest co najmniej 2razy więcej od tych co normalnie kasują bilety:) PzdR.

Miczu

Anuluj