UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem, rynek już nie będzie rynkiem, jak zniknie spod nóg błoto i zakupy będziemy robić w hali. Taki bazar ma swój urok... Jak komuś przeszka dotychczasowa forma, to niech idzie na zakupy do hali elzamowskiej co się zowie Giełdą. Ja tam wolę nasz elbląski, stary rynek


Anuluj