UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja mam sentyment do naszego bazarka bo to juz zabytek i miejsce kultu. Nie odbierajcie rozrywki naszym staruszkom. Dosyć z tymi pedanckimi marketami. Nie ma jak powiedzieć: " jadę na rynek "

fan

Anuluj