UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a ja mam sentyment do naszego bazarka bo to juz zabytek i miejsce kultu. Nie odbierajcie rozrywki naszym staruszkom. Dosyć z tymi pedanckimi marketami. Nie ma jak powiedzieć: " jadę na rynek "
fan
a ja mam sentyment do naszego bazarka bo to juz zabytek i miejsce kultu. Nie odbierajcie rozrywki naszym staruszkom. Dosyć z tymi pedanckimi marketami. Nie ma jak powiedzieć: " jadę na rynek "
fan