UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W kinie wyświetlano film nie o Kolumbie, a o zwodowanym dwa lata wcześniej w gdańskiej stoczni Schichau'a liniowcu "Columbus". Ciekawie o tym opowiadał ks. Kilanowski: http://www.tv.elblag.pl/35,3382-4_kwietnia_1912r._%E2%80%93_legenda_columbusa_oraz jest notatka z kalendarium elbląskiego__.html http://www.tv.elblag.pl/42,5091-tajemnica_columbusa.html
Lu