UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polka, ostro jedziesz. A na saksy to by się chciało pojechać i parę marek zarobić. No ale tam byś pracowała jako "czarnuch", a to nie poniża. Ale gość który pracuje w firmie z obcym kapitałem, ma ubezpieczenie to już dla Ciebie - parobek. A kto Ci broni otworzyć wieeeeelki sklep i najmować bezrobotnych z Niemiec na parobków???
Maciek