UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To wszystko prawda, masz ode mnie kciuka, napisz tylko jakiej jesteś narodowości, że tak obelżywie piszesz " polaczki " czyżby Niemcem ? A może Turkiem albo Arabem, bo chyba nie jednym z nas; )


Anuluj