UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To wszystko prawda, masz ode mnie kciuka, napisz tylko jakiej jesteś narodowości, że tak obelżywie piszesz " polaczki " czyżby Niemcem ? A może Turkiem albo Arabem, bo chyba nie jednym z nas; )
To wszystko prawda, masz ode mnie kciuka, napisz tylko jakiej jesteś narodowości, że tak obelżywie piszesz " polaczki " czyżby Niemcem ? A może Turkiem albo Arabem, bo chyba nie jednym z nas; )