UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ocho zaczelo sie w 1963 powolne niszczenie i dewastowanie dobr kulturalnych, architektonicznych i komunikacyjnych miasta. Trwa to do dzis. Niemcy dbali o to miasto, rozwijali je, rozbudowywali i utrzymywali na wysokim jak na tamte czasuy poziomie. 70 lat rzadow polaczkow, doprowadzilo maisto do kompletnej dewastacji, spustoszenia i karygodnego zaniedbania. Gdzie sie podzialy te piekne wystroje z parku kajki? co sie stalo z parkiem dolinka i basenem? co sie stalo z elblaska baznatarnia? co sie stalo z koleja nadzalewowa? co sie stalo z budynkami i palacykami ktore przetrwaly wojne?
turban