UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niech ta Pani się nie martwi bo całkiem niedawno został otwarty nowy oddział leczenia nerwic i jeśli ma jakiś problem to tam jej z pewnością pomogą, poza tym uważam, że jej wypowiedzi odzwierciedlają stan psychiczny z lat młodości, może nie mogła oglądać żwirka i muchomorka a teraz się mści na dzieciach, które oglądają bajki.

m

Anuluj