UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Drzazga, to wreszcie zadzwoń tam i skończ te głupio-mądre wpisy. Studiowałem filologię polską na nieco lepszym uniwersytecie niż UG.

Jabadaba

Anuluj