UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drzazga, to wreszcie zadzwoń tam i skończ te głupio-mądre wpisy. Studiowałem filologię polską na nieco lepszym uniwersytecie niż UG.
Jabadaba
Drzazga, to wreszcie zadzwoń tam i skończ te głupio-mądre wpisy. Studiowałem filologię polską na nieco lepszym uniwersytecie niż UG.
Jabadaba