UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Biuletyn nazywa się Moje Liceum. Aha, była jeszcze super strona w necie, ale ostatnio coś się z nią stało. Widzę, że trzeba będzie również porozmawiać z dyr. II LO Andrzejem Korpackim.

Jabadaba

Anuluj