UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Drzazga, widzę, że jestes na bieżąco z tymi biuletynami. Mógłbyś podać ten, który wprowadza zmiane w Doroszewskim z "na" na "przy" ulicy? Ciekawi mnie to bo być może źle coś dzieciakom w szkole do główek wkładam.

też polonista

Anuluj