UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Droga redakcjo!. W kwestii zamieszkania macie na pewno rację. Ale jeżeli chodzi o obiekty typu targowisko , rynek itp. nie znajdują się one na ulicy lecz przy ulicy .Drobny szczegół jak nazwa wskazuje jeżeli coś jest na ulicy to znaczy tam gdzie jeżdżą samochody i chodzą piesi.Natomiast przy ulicy to jest obok i tam znajduje się elbląskie targowisko.

polonista

Anuluj