UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Redakcji i Drzazgi - jak się bawicie? Przypominam, że klika tu kilka innych osób - podajcie sobie kontakty na priv i tam możecie sobie przesyłać całe encyklopedie i słowniki. Adminie - ładu i porządku na tej www!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Soprano

Anuluj