UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do Redakcji i Drzazgi - jak się bawicie? Przypominam, że klika tu kilka innych osób - podajcie sobie kontakty na priv i tam możecie sobie przesyłać całe encyklopedie i słowniki. Adminie - ładu i porządku na tej www!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Soprano