UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Drogi Panie Drzazga, to co nas różni, to to, że my te książki mamy i czytamy, a Pan najwidoczniej tylko o nich słyszał, że są. Można by też oczekiwać od człowieka w Pana wieku, z Pana wykształceniem i pozycją trochę innego stylu wypowiedzi na forum publicznym. Obraźliwe epitety pod adresem naszych redaktorów czy określenia typu „chłopcy” są może dobre na Pana ukochanym IRCu, ale nie świadczą najlepiej o Pana klasie. Ten lekceważący, a często protekcyjny ton można co prawda próbować usprawiedliwić sprawowaną przez Pan funkcją redaktora naczelnego pewnego poczytnego elbląskiego periodyku, ale z drugiej strony ilość błędów ortograficznych, którymi był Pan łaskaw ozdobić nasze strony nie predestynują Pana do miana mistrza sztuki dziennikarskiej, który miałby prawo pouczać swoich kolegów po piórze. Z wyrazami szacunku

Redakcja

Anuluj