UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto pobiera oplaty od kupcow i handlarzy. Co sie z tymi pieniedzmi dzieje, kto i jak nimi gospodarzy? Proponuje panu Sloninie, zeby za te pieniadze wybudowal dach na targowisku.

fm

Anuluj