UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto pobiera oplaty od kupcow i handlarzy. Co sie z tymi pieniedzmi dzieje, kto i jak nimi gospodarzy? Proponuje panu Sloninie, zeby za te pieniadze wybudowal dach na targowisku.
fm
Miasto pobiera oplaty od kupcow i handlarzy. Co sie z tymi pieniedzmi dzieje, kto i jak nimi gospodarzy? Proponuje panu Sloninie, zeby za te pieniadze wybudowal dach na targowisku.
fm