UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobry pomysł ! Sprzedajcie wszystko Niemcom,Francuzom i......... a my Polacy będziemy dobrymi parobkami we własnym kraju .

POLKA

Anuluj