UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobry pomysł ! Sprzedajcie wszystko Niemcom,Francuzom i......... a my Polacy będziemy dobrymi parobkami we własnym kraju .
POLKA
Bardzo dobry pomysł ! Sprzedajcie wszystko Niemcom,Francuzom i......... a my Polacy będziemy dobrymi parobkami we własnym kraju .
POLKA