UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
elblążanin2012 - czy Ty jestes tak tępy, że nie widzisz przedruku? tak napisano w 1929 roku. to nie jest informacja współczesna. wyjdź trochę z domu, bo robisz się elblągiem.
sorry.żałosne
elblążanin2012 - czy Ty jestes tak tępy, że nie widzisz przedruku? tak napisano w 1929 roku. to nie jest informacja współczesna. wyjdź trochę z domu, bo robisz się elblągiem.
sorry.żałosne