UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

elblążanin2012 - czy Ty jestes tak tępy, że nie widzisz przedruku? tak napisano w 1929 roku. to nie jest informacja współczesna. wyjdź trochę z domu, bo robisz się elblągiem.

sorry.żałosne

Anuluj