UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wesołe rocznice ? Proszę bardzo. Wszystkie oficjalne polskie święta narodowe to "wesołe" rocznice. 3 Maja i 11 listopada. Plus do tego rocznica bitwy Warszawskiej. Pytanie jest więc dziwne skoro odpowiedź jest oczywista. Pozdrawiam
Inżynier