UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wesołe rocznice ? Proszę bardzo. Wszystkie oficjalne polskie święta narodowe to "wesołe" rocznice. 3 Maja i 11 listopada. Plus do tego rocznica bitwy Warszawskiej. Pytanie jest więc dziwne skoro odpowiedź jest oczywista. Pozdrawiam

Inżynier

Anuluj