UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie są leniwi, obawiam sie że frekwencja nie będize zbyt duża. Zresztą sam pewnie nie znajdę czasu, ale z chęcią przeczytałbym np bloga okraszonego fotkami. Podziwiam za pasję, bo zapewne wielu by tak chciało ale zawsze coś stoi na przeszkodzie a najczęściej jest to po prostu brak zorganizowania. Pozdrawiam
cyklomaster