UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Roman Waschko, Francieszek Walicki i inni - prawdopodobnie agenci Służby Bezpieczeństwo. Sprawdzcie ich biografie co robili przed działalnościa kulturalną. Zostali chyba powołani do kontorli (pod przykrywką) takich zjawisk jak EL kLub. .wiadomo ze taka zachodnia muzyka była w PRL tępiona. Wiec czy jest się czym szczycić?Warto sprawdzić; )


Anuluj