UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wielka szkoda że dzisiaj w tym gmachu mieści się urząd który nie daje satysfakcji swoja pracą mieszkańcom Elbląga
Wielka szkoda że dzisiaj w tym gmachu mieści się urząd który nie daje satysfakcji swoja pracą mieszkańcom Elbląga