Wdzieczny temat te konie, ale tu mimo fajnego tla i dobrego swiatla brakuje mi czegos wiecej. Alicencja
Wdzieczny temat te konie, ale tu mimo fajnego tla i dobrego swiatla brakuje mi czegos wiecej.