UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a pro po szczekania. .. czyż nie kulturniej zapisać adwersarza do, ,klubu przerzżuwaczy starych szmat, ,?????
a pro po szczekania. .. czyż nie kulturniej zapisać adwersarza do, ,klubu przerzżuwaczy starych szmat, ,?????