UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Patryota Lokalny. Powtarzam, że warto wziąść udział w spotkaniu w Clio i warto zapoznać się z wydawnictwami. Do Związku Gmin. .. , powstałego z inspiracji Ostródy i pozostałych gmin, przystąpiliśmy w 10 lat po jego zawiązaniu; o jakim wymuszeniu mowa, skoro decyzje zapadają w sposób demokratyczny, czyli większościowy. Nie ma szans na zmianę nazwy. Możemy wystąpić po prostu ze Związku. Będzie to zysk czy strata? Zaistnieje znacząca wola mieszkańców-wystąpić; Rada Miejska będzie musiała podjąć stosowną decyzję. Pozdrowienia.

Ryszard Klim

Anuluj