UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skandalem jest że wojewodowie elbląscy poparli utworzenie w Elblągu zupełnie niepotrzebnej Delegatury Urzędu Morskiego w Gdyni a nie potrafili odebrać Gdańszczanom administrowania Kanałem zlokalizowanym na terenie województwa elbląskiego. Dobry temat do rozmowy przed kamerami lokalnej telewizji np. z panem Władysławem Mańkutem.


Anuluj