UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Radny Ryszardzie Klim Kanał Elbląski to jest nazwa geograficzna i nikt nie ma prawa jej zmieniać wg swojego uznania! Skandalem jest, że w ogóle Elbląg przystąpił do tego Związku gmin w 2004 roku bez wymuszenia zmiany nazwy tego podmiotu która w sposób wyraźny zakłamuje nazwę Kanału!

patryota lokalny

Anuluj