UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak czytam wasze wpisy to się rzygać chce. Skaczecie sobie do oczu o byle gówno. Szlachecka gołota, byle tylko pomachać szabelką. Pospolite ruszenie z elblążkowa.


Anuluj