UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak czytam wasze wpisy to się rzygać chce. Skaczecie sobie do oczu o byle gówno. Szlachecka gołota, byle tylko pomachać szabelką. Pospolite ruszenie z elblążkowa.
jak czytam wasze wpisy to się rzygać chce. Skaczecie sobie do oczu o byle gówno. Szlachecka gołota, byle tylko pomachać szabelką. Pospolite ruszenie z elblążkowa.