UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do pana Ryszarda: dziękuję za odpowiedź, odpowiedź która niestety rodzi kolejne pytania - dlaczego administratorem jest Zarząd z Gdańska a nie Zarząd z Elbląga który chyba jeszcze urzęduje w Elblągu przy ul. Junaków ? No i dlaczego nikt nie upomina się że Gdańsk zabiera nam miejsca pracy ? Hero.
Heronim Zabiełło