UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do pana Ryszarda: dziękuję za odpowiedź, odpowiedź która niestety rodzi kolejne pytania - dlaczego administratorem jest Zarząd z Gdańska a nie Zarząd z Elbląga który chyba jeszcze urzęduje w Elblągu przy ul. Junaków ? No i dlaczego nikt nie upomina się że Gdańsk zabiera nam miejsca pracy ? Hero.

Heronim Zabiełło

Anuluj