UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dajcie w końcu coś z czasów Adolfa, przecież wtedy też wychodziły gazety; ) nie będę czekał do 2033 - 2045 bo mogę nie dożyć; )
Dajcie w końcu coś z czasów Adolfa, przecież wtedy też wychodziły gazety; ) nie będę czekał do 2033 - 2045 bo mogę nie dożyć; )