UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dajcie w końcu coś z czasów Adolfa, przecież wtedy też wychodziły gazety; ) nie będę czekał do 2033 - 2045 bo mogę nie dożyć; )


Anuluj