UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

.. a co do wypowiedzi kolegi to nie ma racji bo praca jak każda inna. .. uwierz ze nie ma pracy nie męczącej. .tutaj jezdzac na taxi trzeba troche sie pomęczyć aby "zlapac" klienta(jezdzisz po miescie bo nie znajdziesz miejsca na postoju) a potem dowiezć go w całosci bo w grecji naprawde nie trudno o wypadek. .


Anuluj