UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A nie wiedzą chyba mieszkańcy jakie ciekawe i przejmujące wspomnienia z lat młodości na Lubelszczyźnie napisał mieszkaniec Łęcza niestety już nie żyjący Edward Suski p. t. " Zawsze pod wiatr " !!!!
A nie wiedzą chyba mieszkańcy jakie ciekawe i przejmujące wspomnienia z lat młodości na Lubelszczyźnie napisał mieszkaniec Łęcza niestety już nie żyjący Edward Suski p. t. " Zawsze pod wiatr " !!!!