UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A nie wiedzą chyba mieszkańcy jakie ciekawe i przejmujące wspomnienia z lat młodości na Lubelszczyźnie napisał mieszkaniec Łęcza niestety już nie żyjący Edward Suski p. t. " Zawsze pod wiatr " !!!!


Anuluj