UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panowie Wojcik i Bartys dajcie dzieciom chorym wspomaganie a nie darmozjadom i nierobom. Dziekuje w imieniu potrzebujacych wsparcia.

Czytelnik_MOBI_667

Anuluj