UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może by tak pomyśleli o lokalu dla pogorzelców, którzy już 2 lata zalegają w wiejskiej świetlicy i demoluja ją doszczętnie!!!!!
wyborca
A może by tak pomyśleli o lokalu dla pogorzelców, którzy już 2 lata zalegają w wiejskiej świetlicy i demoluja ją doszczętnie!!!!!
wyborca