UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może by tak pomyśleli o lokalu dla pogorzelców, którzy już 2 lata zalegają w wiejskiej świetlicy i demoluja ją doszczętnie!!!!!

wyborca

Anuluj