UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Źebrak z kasą to może ty,zajzdrościsz im nic trudnego zatrudnij sie w CSE i też bedziesz miał prawo do darmowych biletów,jednocześnie informuje cie że są zakładowe fundusze socjalne ci ludzie wypracowali sobie te bilety,wiec niebełkotaj .BRAWO DLA ORGANIZATORÓW JA JESTEM ZADOWOLONY . B R A W O
Czytelnik_MOBI_80211