UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Usuwanie komentarzy niewiele da. I ta refleksja wcale nie jest adresowana do administratora portalu. Pan prosi o usunięcie opinii internautów, sługa musi. Należy jednak zastanowić się, dlaczego pan nie poprosił również o zmianę zdjęcia w artykule ? Czyżby prawdziwe było stwierdzenie, że "lubi pozować" ?


Anuluj