UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sen miałem taki. Ja idę do galerii i czerwonym sprayem piszę na niemieckich obrazach cyrylicą słowo PABIEDA aby zaprotestować przeciwko ludziom odpowiedzialnym za "wymłócenie" Europy przez Niemców. Gdy kończę swe dzieło ubrani w kibolskie biało czerwone stroje komentatorzy Portelu "wynoszą" mnie z galerii na kopach. Budzę się obolały. Z telewizora słychać płacz: rosyjscy siatkarze "wymłócili" naszych siatkarzy w Londynie. Pozdrawiam artystów. Hero.