UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hero, a co powiesz o innych mieszkańcach, którzy równie główne ulice Elbląga nazwali imionami Józefa S. , Feliksa D. i marszałka R. ? Czy powojenni mieszkańcy Elbląga tym samym wydali wyrok na swój przyszły dorobek kulturalny? LiMi