UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hero, a co powiesz o innych mieszkańcach, którzy równie główne ulice Elbląga nazwali imionami Józefa S. , Feliksa D. i marszałka R. ? Czy powojenni mieszkańcy Elbląga tym samym wydali wyrok na swój przyszły dorobek kulturalny? LiMi


Anuluj