UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystko ładni, pięknie, ale. .. czemu na połowie obrazów ja widzę Gdańsk ? (Żuraw i kościół Mariacki) Nie, żebym miał coś przeciwko, ale to jest/była wystawa nt. Elbląga, a nie Gdańska. Jak człowiek przychodzi na wystawę o Elblągu, to ma być tam Elbląg, a jak będę chciał zobaczyć sobie wystawę o Gdańsku, to pojadę do Gdańska. Proste. ..

ambroży

Anuluj