UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zamiast mało przydatnego zegara słonecznego i idiotycznego ogródka aecheologicznego nareszcie władza wychodzi naprzeciw rzeczywistym potrzebom młodych mieszkańców Elbląga. Na cześć prezydenta Nowaczyka HIP ! HIP ! HURAAAA !Hero.