UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zamiast mało przydatnego zegara słonecznego i idiotycznego ogródka aecheologicznego nareszcie władza wychodzi naprzeciw rzeczywistym potrzebom młodych mieszkańców Elbląga. Na cześć prezydenta Nowaczyka HIP ! HIP ! HURAAAA !Hero.


Anuluj