UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zidiocial juz ten elblag- rzuca jakis ochlap a ludzie sie ciesza jak by im w kieszen kto narobil- zal mi was elblazanie!!!
zidiocial juz ten elblag- rzuca jakis ochlap a ludzie sie ciesza jak by im w kieszen kto narobil- zal mi was elblazanie!!!