UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Brakuje" akwenów ? Toć leżymy nad zalewem ( wystarczy autobus na koszt prezydenta ), mamy największy odkryty basen w Polsce i Pani brakuje akwenów !
"Brakuje" akwenów ? Toć leżymy nad zalewem ( wystarczy autobus na koszt prezydenta ), mamy największy odkryty basen w Polsce i Pani brakuje akwenów !