UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Brakuje" akwenów ? Toć leżymy nad zalewem ( wystarczy autobus na koszt prezydenta ), mamy największy odkryty basen w Polsce i Pani brakuje akwenów !


Anuluj