UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A obiecanych motocykli nadal w Elblągu nie ma, na zdjęciach też. Ostatnio po Elblągu jeżdżą ruiny- policyjne samochody. Wystarczy popatrzeć na ich stan.


Anuluj