UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A obiecanych motocykli nadal w Elblągu nie ma, na zdjęciach też. Ostatnio po Elblągu jeżdżą ruiny- policyjne samochody. Wystarczy popatrzeć na ich stan.
A obiecanych motocykli nadal w Elblągu nie ma, na zdjęciach też. Ostatnio po Elblągu jeżdżą ruiny- policyjne samochody. Wystarczy popatrzeć na ich stan.