UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Impreza dla kogo bo politycy mieli raj nawet namiot vip. Impreza okrojona, gadanie i mądrzenie się polityków po co. Nawet do samolotów nie pozwolono się zbliżyć. Organizatorzy pojedżcie po Polsce i zobaczcie jak inni organizują lotnicze imprezy i jak traktuje się widzów. WSTYD.


Anuluj