UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dla mnie bylo za duzo gadania a za mało muzyki ale projekt wazny i swietnie ze cos takiego zrobiono! powodzenia. p. s naglosnienie slabe:( ale miejsce super do imprezy


Anuluj